ره آورد آفتاب

ره آورد آفتاب

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رئیس دفتر تخصصی بانوان آفتاب سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با اشاره به نیاز سنجی این دفتر در حوزه بانوان گفت: مهمترین اولویت در این نیازسنجی‌ها، پذیرش نقش مادری است.

لیلا لندی با اشاره به جامعه هدف این مرکز اظهار داشت: کانون‌های مادران، فرهنگسراها و مراکز فرهنگی شهر به عنوان اولین جامعه هدف این مرکز مورد توجه قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به مهم بودن دومین جامعه هدف افزود: دومین جامعه هدف نیز بانوان کارمند در سازمان‌های شهر اصفهان و همسران مردان کارمند هستند که تحت آموزش قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به تمرکز این مرکز روی دومین جامعه هدف اظهار کرد: طرح "ره آورد آفتاب" برای اولین بار است که در اصفهان اجرا می‌شود و برای جذب مخاطب علاوه بر سخنرانی کارشناس، تئاتر تولیدی مبتنی بر پذیرش نقش مادری اجرا می کند.

رئیس دفتر تخصصی بانوان آفتاب سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان تصریح کرد: ارتقای کیفیت زندگی، اصلاح و مدیریت هیجانات و رفتار، حفظ سرمایه‌های اجتماعی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی از جمله فعالیت‌های این مرکز است.

لندی ادامه داد: چهارمین برنامه "ره آورد آفتاب" با مشارکت مرکز بهداشت استان اصفهان ویژه پرسنل سازمان تأمین اجتماعی برگزار گردید.

لیلا لندی اظهار داشت: دفتر تخصصی بانوان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان بر اساس آمار بدست آمده و نیازسنجی انجام شده در خصوص حل مشکلات و ارائه راهکار مقابله با آنها و ارائه آموزش های متفاوت و پیشگیری به اجرای طرح "ره آورد آفتاب" می پردازد.

دفتر تخصصی بانوان با انجام مسئله شناسی زنان در محور پذیرش نقش مادری تمرکز داشته و در این زمینه طرح ره آورد آفتاب در تمامی سازمان ها و نهادها اجرا خواهد شد.


کلیه حقوق این سایت نزد بانو سرای آفتاب محفوظ است
طراح شرکت نیکو پردازان جی - Copyright © 2017